Haberler

OKULUMUZ YENİLENİYOR

Siz değerli velilerimize ve bizim için önemli olan biricik öğrencilerimize daha verimli  sınıf ortamı sağlamak, estetik bir ortam oluşturmak için okulumuzda çeşitli düzenlemeler yapılmıştır. İlgili resimleri görmek için albüm´e bakınız.

Devamı

KIŞA HAZIRLIK

ÖĞRENCİLERİMİZLE  TURŞULARIMIZI  HAZIRLADIK  İLGİLİ RESİMLERİ 2016-2017 ALBÜMÜNDEN BAKABİLİRSİNİZ

Devamı

OKULA MERHABA PARTİSİ

ÖĞRENCİLERİMİZLE BİRLİKTE OKULA MERHABA PARTİSİ DÜZENLEDİK İLGİLİ RESİMLERE 2016-2017 ALBÜMDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Devamı

EKİM AYI TİYATRO ETKİNLİĞİMİZ

EKİM AYI TİYATRO ETKİNLİĞİMİZ İLE İLGİLİ RESİMLERE 2016-2017 ALBÜMDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Devamı

MTA MÜZE GEZİMİZ

Düşünen, araştıran ve eleştiren bireylerin yetişmesi için kendi bünyesinde Türkiye´deki ilk Tabiat Tarihi müzesini kuran Bugünkü ismiyle Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü, 1935 yılında Ulu Önder Atatürk´ün direktifleri ile Maden Tetkik Arama Enstitüsü adıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana milletimizin hizmetinde olan MTA, zor şartlar altında çalışarak, yurdumuzun her köşesini incelemiş ve yerbilimleri alanında önemli görevleri yerine getirmiştir. Öğrencilerimizin Bu anlamlı çalışmaları yakından görmeleri için mta müzesine gezi düzenlemesi yapılmıştır.İlgili resimleri görmekiçin 2016-2017 albüme bakınız.

Devamı

YENİ DÖNEM KAYITLARIMIZ

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KAYITLARIMIZ 1 TEMMUZ İTİBARİ İLE BAŞLAYACAKTIR.    

Devamı

Sınıfları Boşalttık Bahçeyle Kucaklaştık Projemiz

Milli Eğitim Bakanlığının en prestejli ödülü olan Eğitim ve Öğretimde yenilikçilik ödüllerinde "Sınıfları boşalttık,bahçeyle kucaklaştık"adlı kurumsal projemiz saha ziyaretlerine kalma başarısı göstermiştir. Projemiz Altındağ İlçede tek anaokulu Ankarada 3 Anaokulu ve Batı anaodoluda  bölgesinde her türden okuldan 19 okul arasına girmeyi başarmıştır.Hedefimiz bölge birinciliği

Devamı

MİNİK ELLER TOPRAKLA BULUŞUYOR

Devamı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Devamı

TOPLUM DESTEKLİ POLİSLER

Devamı